Listopad 01, 2022

Popis studenata starijih studijskih godina koji su dobili smještaj u SC Mostar

Studentski centar Mostar danas je objavio popis studenata starijih studijskih godina koji su aplicirali za smještaj u ovoj ustanovi za iduću akademsku godinu.

-Na natječaj je pristiglo 426 valjanih aplikacija, a mi možemo primiti 260 studenata starijih studijskih godina. Natječaj za brucoše slijedi koncem kolovoza i prema našim očekivanjima, nedostajati će nam oko 150 mjesta sukladno raspoloživim mjestima i broju aplikacija - rekao je za Pogled.ba prije nekoliko dana Dragan Mikulić, ravnatelj Studentskog centra Mostar.

Donosimo rezultate natječaja za smještaj studenata starijih studijskih godina. Rezultate možete pronaći ispod

Red.br. IME I PREZIME ¦ FAKULTET ¦GOD. ¦ŽUPANIJA OPĆINA ¦ BROJ BODOVA
1 IVAN PRSKALO MED 1 ZHŽ LJUBUŠKI IZRAVNO
2 MELANIJA ĐENDEŠ EKO 1 RH RH IZRAVNO
3 ANTONIO BARAĆ FPMOZ 1 HBŽ LIVNO IZRAVNO
4 BOŽANA PRIMORAC FZS 1 ZHŽ LJUBUŠKI IZRAVNO
5 MARINELA JELČIĆ MED 4 HNŽ ČAPLJINA IZRAVNO
6 ANTONELA PERIŠA FPMOZ 1 HBŽ LIVNO IZRAVNO
7 IVAN DUGANDŽIĆ FIL 2 HNŽ ČAPLJINA IZRAVNO
8 GABRIJELA MERDŽAN FIL 2 HNŽ ČAPLJINA IZRAVNO
9 MARIJAN MIHOVIL BAN FPMOZ 5 RH RH IZRAVNO
10 MIRKO MEĐUGORAC MED 5 ZDŽ ŽEPČE IZRAVNO
11 ANA BARIŠIĆ FIL 3 SBŽ KREŠEVO IZRAVNO
12 KARLO ROMIĆ APTF 4 RH RH 1776
13 JELENA MIHALJEVIĆ APTF 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1413
14 ANDRIJANA MAROLD APTF 2 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1314
15 JOSIPA PELIVAN APTF 2 HBŽ LIVNO 1280
16 NIKOLINA ŠUTALO APTF 2 SŽ SARAJEVO 1195
17 EMA BLAŽEVIĆ APTF 2 SBŽ NOVI TRAVNIK 1118
18 MARKO KOBAČIĆ APTF 1 SBŽ KISELJAK 982
19 LUKA OREČ APTF 1 ZHŽ POSUŠJE 928
20 IVA RELOTA APTF 2 SBŽ BUSOVAČA 675
21 BARBARA BILIĆ EKO 4 SBŽ KREŠEVO 1746
22 SARA KNEŽEVIĆ EKO 5 HBŽ LIVNO 1671
23 LORENA DRMAĆ EKO 1 SBŽ KISELJAK 1540
24 MARTINA DERONJA EKO 4 HBŽ LIVNO 1533
25 MARIJA ANTEA BAĆAK EKO 4 HBŽ TOMISLAVGRAD 1436
26 MARTINA BILIĆ EKO 1 SBŽ FOJNICA 1281
27 TINA GRUBEŠIĆ EKO 3 SBŽ FOJNICA 1239
28 ANTONELA STOJAK EKO 3 SBŽ TRAVNIK 1193
29 LUKA MARIĆ EKO 2 HNŽ STOLAC 1190
30 MARTINA MARJANOVIĆ EKO 1 SBŽ NOVI TRAVNIK 1147
31 VEDRANA ZORIĆ EKO 2 ZHŽ GRUDE 1131
32 ANTE ZEKIĆ EKO 2 SBŽ NOVI TRAVNIK 1063
33 STJEPAN MARJANOVIĆ EKO 2 SBŽ TRAVNIK 1045
34 MATEA OROZ EKO 1 SBŽ FOJNICA 1040
35 MAGDALENA PILEKIĆ EKO 1 SBŽ JAJCE 1018
36 LUCIJA JUKIĆ FAR 4 ZDŽ ŽEPČE 1628
37 ANA ANTUNOVIĆ FAR 4 ZDŽ ŽEPČE 1596
38 LUCIJA DRAGOBRATOVIĆ FAR 2 RH RH 1587
39 ANTEA NALETILIĆ FAR 4 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1562
40 KATARINA LIVAJUŠIĆ FAR 4 SBŽ USKOPLJE 1486
41 MARTINA RAVNJAK FAR 3 ZDŽ ŽEPČE 1485
42 ANA PERVAN FAR 4 ZDŽ ŽEPČE 1482
43 DORIA ANDRIĆ FAR 2 SBŽ VITEZ 1423
44 KATARINA PERIĆ FAR 2 HNŽ STOLAC 1410
45 IVANKA LUBURIĆ FAR 4 HNŽ ČITLUK 1370
46 MATEA KVESIĆ FAR 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1361
47 RUŽICA BENDER FAR 4 HNŽ RAVNO 1340
48 ANĐELA PERIŠA FAR 2 HBŽ LIVNO 1322
49 IVANA KVESIĆ FAR 4 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1299
50 KLAUDIJA BORAS FAR 3 ZHŽ LJUBUŠKI 1299
51 ANDREA MARIĆ FGAG 2 HNŽ STOLAC 1987
52 MILICA RONČEVIĆ FGAG 3 RS GACKO 1892
53 MATO MADŽAR FGAG 4 SBŽ KISELJAK 1574
54 LUCIJA DUJMIĆ FGAG 2 SBŽ VITEZ 1568
55 STJEPAN BALTIĆ FGAG 3 SBŽ TRAVNIK 1498
56 ANAMARIJA GADŽIĆ FGAG 4 SBŽ NOVI TRAVNIK 1491
57 LEON NIKOLA SULIĆ FGAG 1 HNŽ ČITLUK 1385
58 TANJA RAIČ FGAG 3 RH RH 1354
59 TADIJA PERVAN FGAG 3 HBŽ LIVNO 1297
60 IVONA STIPIĆ FGAG 4 HBŽ TOMISLAVGRAD 1238
61 MARIO VASILJ FGAG 1 HNŽ ČITLUK 1237
62 MARTA MILIĆEVIĆ FGAG 3 ZHŽ POSUŠJE 1232
63 KREŠIMIR ANDRIĆ FGAG 3 RH RH 1225
64 FRANJO JAKOVLJEVIĆ FGAG 1 SBŽ JAJCE 1185
65 MATEA MUCIĆ FGAG 1 ZHŽ LJUBUŠKI 1144
66 IVANA MAGANIĆ FIL 4 HBŽ LIVNO 2015
67 MARIJA LIVAJUŠIĆ FIL 2 SBŽ USKOPLJE 1820
68 MARTA BUBALO FIL 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1806
69 LUCIJA BAŠIĆ FIL 5 ZHŽ POSUŠJE 1781
70 GABRIJELA CAKALIN FIL 3 SBŽ TRAVNIK 1752
71 ZORICA ĆAVAR FIL 4 HNŽ PROZOR RAMA 1749
72 IVA VIŠIĆ FIL 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 1749
73 PETRA RAIĆ FIL 3 SBŽ NOVI TRAVNIK 1747
74 MARIJA PILIĆ FIL 4 SBŽ DOBRETIĆI 1743
75 MATE GRIZELJ FIL 3 ZHŽ GRUDE 1720
76 MARCEL ČOLIĆ FIL 4 SBŽ BUSOVAČA 1700
77 JOSIPA MUSA FIL 4 ZHŽ LJUBUŠKI 1670
78 MARINA BARBARIĆ FIL 4 HBŽ LIVNO 1622
79 MATEA GUDELJ FIL 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 1608
80 IVANKA SKOČIBUŠIĆ FIL 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 1605
81 KATARINA ŠAKIĆ FPMOZ 4 SBŽ BUSOVAČA 1790
82 LUCIJA ŽIVKOVIĆ FPMOZ 4 PŽ ORAŠJE 1726
83 LORENA ŠANTIĆ FPMOZ 2 SBŽ VITEZ 1687
84 NIKOLA GADŽE FPMOZ 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1623
85 VALENTINA MIKULIĆ FPMOZ 2 ZHŽ GRUDE 1607
86 MAJA LEŠIĆ FPMOZ 3 SBŽ NOVI TRAVNIK 1584
87 NIKOLA MILANOVIĆ FPMOZ 3 SBŽ KISELJAK 1583
88 VALENTINA ŠIMUNOVIĆ FPMOZ 4 SBŽ JAJCE 1580
89 JAKOV RAVIĆ FPMOZ 2 SBŽ BUSOVAČA 1540
90 IVAN RELOTIĆ FPMOZ 3 ZDŽ MAGLAJ 1491
91 VEDRANA ŠAKIĆ FPMOZ 4 SBŽ VITEZ 1488
92 GARBIJELA FRLJIĆ FPMOZ 1 SBŽ VITEZ 1485
93 ANDREJ GLAVURDA FPMOZ 3 SBŽ TRAVNIK 1481
94 MARIJA PETROVIĆ FPMOZ 2 SBŽ VITEZ 1470
95 TOMISLAV MIKIĆ FPMOZ 3 PŽ ORAŠJE 1466
96 ANTONIO JURKIĆ FSRE 4 SBŽ FOJNICA 1807
97 MIRNA MANDIĆ FSRE 2 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1730
98 ZORAN MAROS FSRE 4 HNŽ ČITLUK 1685
99 MARIJANA BANDIĆ FSRE 1 SBŽ USKOPLJE 1677
100 PETRA MARIĆ FSRE 3 HNŽ STOLAC 1598
101 DOMAGOJ PERIĆ FSRE 5 HNŽ STOLAC 1479
102 MARTINA ŠKORO FSRE 4 SBŽ KISELJAK 1446
103 SLAVKO RAMLJAK FSRE 4 HBŽ DRVAR 1368
104 DARIO KLARIĆ FSRE 3 SBŽ JAJCE 1347
105 PETRA PEHAR FSRE 2 HNŽ ČAPLJINA 1342
106 MIHAEL MARIĆ FSRE 2 SBŽ JAJCE 1276
107 KARLA FIŠIĆ FSRE 1 SBŽ USKOPLJE 1161
108 FILIP MEDIĆ FSRE 3 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1128
109 MARKO UDOVIČIĆ FSRE 3 SBŽ KISELJAK 957
110 ROBERT CRNOJA FSRE 2 SBŽ JAJCE 895
111 MARTA PRIMORAC FZS 2 ZHŽ GRUDE 1776
112 MIRZA KORIĆ FZS 4 HBŽ TOMISLAVGRAD 1703
113 ENA MARINČIĆ FZS 4 SBŽ NOVI TRAVNIK 1687
114 JANJA MATIĆ FZS 2 HNŽ STOLAC 1677
115 LUCIJA MATIŠIĆ FZS 4 SBŽ USKOPLJE 1677
116 PAVO ŽUPARIĆ FZS 5 PŽ ORAŠJE 1646
117 MARIELA CAKALIN FZS 2 SBŽ TRAVNIK 1523
118 ANTONIJA LOVRIĆ FZS 3 ZDŽ ŽEPČE 1515
119 KRISTINA SLIŠKOVIĆ FZS 2 SBŽ NOVI TRAVNIK 1508
120 MATEJ KVESIĆ FZS 2 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1492
121 HELENA MARKIĆ FZS 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1491
122 IVAN LOVRINOVIĆ FZS 2 SBŽ TRAVNIK 1463
123 KATARINA MALJIĆ FZS 3 SBŽ TRAVNIK 1459
124 DRAGANA GAGRO FZS 3 HNŽ ČITLUK 1449
125 ANTONELA VISKOVIĆ FZS 1 SBŽ VITEZ 1443
126 KATARINA BLAŽANOVIĆ MED 3 PŽ DOMALJEVAC 1852
127 LUCIJA PEHAR MED 5 ZHŽ LJUBUŠKI 1832
128 PAULA ANTIĆ MED 5 HNŽ ČAPLJINA 1802
129 FILIP PERKOVIĆ MED 1 ZDŽ ŽEPČE 1765
130 SARA BLATANČIĆ MED 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 1733
131 LUKA BUBALO MED 4 ZHŽ LJUBUŠKI 1646
132 DOMINIK BENKOVIĆ MED 2 PŽ ORAŠJE 1611
133 JOSIPA ARAPOVIĆ MED 4 HNŽ ČAPLJINA 1597
134 GABRIELA ROZIĆ MED 3 HNŽ ČITLUK 1593
135 KARLA MARKOTA MED 5 HNŽ ČITLUK 1546
136 MARTINA SARAF MED 4 SBŽ JAJCE 1533
137 GRGO BUBALO MED 1 ZHŽ LJUBUŠKI 1490
138 MILICA ĐOJA MED 2 SBŽ SARAJEVO 1462
139 KATICA PAŽIN MED 3 HNŽ STOLAC 1415
140 MARKO KORDIĆ MED 2 HNŽ ČITLUK 1307
141 MAGDALENA GRUBEŠIĆ PRA 1 HBŽ GLAMOČ 1975
142 MARIJA JAKIĆ PRA 4 HNŽ ČAPLJINA 1923
143 JOSIP PAVKOVIĆ PRA 5 ZDŽ ŽEPČE 1776
144 ANTONIJA BARIŠIĆ PRA 4 HBŽ KUPRES 1760
145 MATEJ BIŠKO PRA 4 ZHŽ LJUBUŠKI 1566
146 PATRICIJA VIDOVIĆ PRA 1 SBŽ VITEZ 1530
147 IVANA JAKOVLJEVIĆ PRA 1 SBŽ JAJCE 1512
148 VALENTINA JURINA PRA 2 SBŽ USKOPLJE 1496
149 DANIJEL PAPIĆ PRA 1 SBŽ NOVI TRAVNIK 1478
150 BRUNO GRLJUŠIĆ PRA 1 RH RH 1475
151 KREŠIMIR MARTINAC PRA 3 HNŽ ČITLUK 1450
152 MARIJA GLAMUZINA PRA 2 HNŽ ČITLUK 1450
153 IRENA ČIČA PRA 1 SŽ SARAJEVO 1446
154 ANTE MILANOVIĆ PRA 2 HNŽ STOLAC 1427
155 ANTE VUKASOVIĆ PRA 2 HNŽ NEUM 1409
156 MARTINA POJE TEO 5 RS PRIJEDOR 2011
157 ANDREA BAŠIĆ FIL 1 SBŽ BUSOVAČA 1573
158 IVANA LJUBAS FIL 3 SBŽ USKOPLJE 1569
159 MARIJA BUBALO FIL 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1559
160 MATEA SLIPAC FIL 2 SBŽ TRAVNIK 1550
161 GABRIJELA PERVAN FIL 3 ZDŽ ŽEPČE 1543
162 SARA BABIĆ FIL 1 SBŽ VITEZ 1535
163 FILIP JURKIĆ FIL 2 ZDŽ VAREŠ 1513
164 ANA RAIČ FIL 2 RH RH 1508
165 BARBARA ČELAR FIL 2 HBŽ LIVNO 1503
166 LUCIJANA RAGUŽ FIL 1 HNŽ STOLAC 1502
167 IVA ŠEREMET FIL 2 HBŽ LIVNO 1499
168 KATJA IVANIĆ FIL 1 RH RH 1489
169 DRAGANA PRIMORAC FIL 3 ZHŽ LJUBUŠKI 1488
170 MARIN LJUBOS FIL 2 SBŽ BUSOVAČA 1483
171 ANTEA JUKIĆ FIL 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1482
172 ANTONIJA SPAJIĆ FIL 3 SBŽ JAJCE 1476
173 ANAMARIJA NOSIĆ FIL 3 ZHŽ LJUBUŠKI 1466
174 PETRA GRUBEŠIĆ FIL 1 HBŽ GLAMOČ 1465
175 PETRA DRAGOBRATOVIĆ FIL 2 RH RH 1458
176 IVANA KRIŠTKO FPMOZ 2 HBŽ LIVNO 1458
177 DOMINIK ANTUNOVIĆ FZS 1 HBŽ LIVNO 1435
178 JELENA BARIŠIĆ FPMOZ 4 SBŽ KISELJAK 1432
179 NIKOLINA SLIŠKOVIĆ FZS 3 ZDŽ ŽEPČE 1428
180 TEREZA LUCIĆ FIL 3 PŽ DOMALJEVAC 1423
181 MARTINA KOVAČ FIL 1 SBŽ NOVI TRAVNIK 1417
182 ANĐELA BLAŽANOVIĆ FIL 1 PŽ DOMALJEVAC 1416
183 IVA BABIĆ FIL 2 SBŽ TRAVNIK 1415
184 DANIJELA ĆALIŠ FPMOZ 2 HNŽ PROZOR RAMA 1414
185 SARA RAVIĆ FPMOZ 2 SBŽ BUSOVAČA 1408
186 LUKA ZELIĆ FZS 2 ZDŽ MAGLAJ 1408
187 ANDRIANA ELIZABETA BRITVAR FIL 1 ZHŽ LJUBUŠKI 1401
188 MARTINA GRUBIŠIĆ FIL 4 ZHŽ POSUŠJE 1399
189 MATEA PERKOVIĆ FZS 1 ZDŽ ŽEPČE 1398
190 KLARA VUKOJA FZS 1 ZHŽ GRUDE 1397
191 MIRNA BENCUN FIL 3 SBŽ KISELJAK 1395
192 VALERIJA PRSKALO FZS 2 SBŽ USKOPLJE 1393
193 JOSIPA VEGAR FIL 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1392
194 ANĐELA VELTE FPMOZ 3 SBŽ BUSOVAČA 1391
195 ANTONELA ŠILIĆ FIL 1 ZHŽ POSUŠJE 1386
196 MILA BAKOVIĆ FIL 4 HBŽ TOMISLAVGRAD 1385
197 ZVONIMIR MARKOVIĆ FZS 3 PŽ ORAŠJE 1382
198 ANTONIJA PILIĆ FPMOZ 2 SBŽ USKOPLJE 1378
199 ANITA RAJKOVIĆ FPMOZ 3 SBŽ VITEZ 1368
200 MARTA PELIVAN FZS 2 HBŽ LIVNO 1368
201 PETRA ŠIMIĆ FZS 1 SBŽ TRAVNIK 1367
202 ANTONIJA ZRNO FZS 4 HBŽ KUPRES 1366
203 JOSIP POKRAJČIĆ FZS 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 1365
204 PETRA MAJIĆ FIL 3 ZHŽ GRUDE 1364
205 DANIEL ŠIŠKO PRA 1 SBŽ NOVI TRAVNIK 1361
206 LEA GALIĆ FPMOZ 4 HBŽ LIVNO 1360
207 MATEA VUKOJEVIĆ FIL 2 RH RH 1359
208 MARIJA ROZIĆ FIL 3 ZHŽ LJUBUŠKI 1358
209 TOMISLAV KATIĆ FZS 2 SBŽ JAJCE 1349
210 KATARINA SAMARDŽIJA FZS 3 ZDŽ ŽEPČE 1346
211 ANA ŽIGONJIĆ FIL 1 SBŽ VITEZ 1343
212 KATARINA UDŽENIJA FIL 1 HNŽ NEUM 1342
213 MARIETA PROPADALO FPMOZ 3 SBŽ NOVI TRAVNIK 1337
214 JELENA VIDOVIĆ FZS 4 SBŽ BUSOVAČA 1334
215 GABRIELA MATIĆ FIL 4 HNŽ STOLAC 1326
216 MAGDALENA DUJMOVIĆ FZS 2 ZDŽ VISOKO 1326
217 MATEA KRALJEVIĆ FZS 3 SBŽ KREŠEVO 1325
218 LORENA ĆORLUKA FPMOZ 3 ZHŽ GRUDE 1322
219 TOMISLAV JOLIĆ FIL 4 HBŽ TOMISLAVGRAD 1317
220 MATEA VEKIĆ FZS 2 ZHŽ GRUDE 1317
221 RUŽICA SUČIĆ FIL 4 HBŽ LIVNO 1306
222 IVANA ZEKIĆ FPMOZ 1 ZDŽ ŽEPČE 1304
223 DANIEL MARIJAN FZS 1 HBŽ LIVNO 1304
224 ANITA ČULO FZS 1 HBŽ LIVNO 1303
225 RENATA BORAS FAR 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1294
226 PETRA SPAJIĆ FPMOZ 5 SBŽ JAJCE 1294
227 MATEA ŠARIĆ FIL 1 SBŽ VITEZ 1290
228 DANIJELA SUČIĆ FZS 2 HBŽ LIVNO 1287
229 TEO BARIĆ FPMOZ 1 SBŽ KISELJAK 1286
230 MIHAELA MATIĆ FPMOZ 1 HNŽ NEUM 1284
231 ILIJA KAFADAR FIL 2 SBŽ VITEZ 1281
232 DARIJA MILANOVIĆ PRA 3 HNŽ STOLAC 1279
233 ANA RAGUŽ FIL 1 HNŽ STOLAC 1278
234 MAKO BARAĆ MED 4 HNŽ ČITLUK 1266
235 NIKOLA BUŠIĆ MED 2 RH RH 1266
236 ANTONELA GLAVOČEVIĆ FZS 3 SBŽ FOJNICA 1264
237 IRENA GRANIĆ FIL 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1263
238 AIDA KORIĆ FZS 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 1261
239 IVA ROZIĆ FPMOZ 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1259
240 IVA ĆUBELA FPMOZ 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1259
241 KARLA KRALJEVIĆ FZS 3 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1253
242 TAMARA MILOŠ FPMOZ 3 ZHŽ LJUBUŠKI 1248
243 EMENUEL STANIĆ FZS 1 SBŽ FOJNICA 1248
244 LUKA VUKOJA FIL 2 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1245
245 MATEJ GLAVURDA FZS 3 SBŽ TRAVNIK 1245
246 LORENA JURKOVIĆ FZS 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1242
247 TEA MIJIĆ FZS 1 SBŽ FOJNICA 1239
248 MATEA ČOLAK FIL 3 ZHŽ LJUBUŠKI 1234
249 DARKO LOZANČIĆ FZS 1 HBŽ KUPRES 1234
250 PATRIK MANDIĆ FIL 3 PŽ ORAŠJE 1233
251 GABRIJELA CRNJAC FAR 3 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1231
252 ANA VUKOJE FIL 3 RS BILEĆA 1231
253 ANĐELA LAŠTRO FPMOZ 3 SBŽ KISELJAK 1230
254 KRISTINA VUKOJEVIĆ FPMOZ 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1226
255 DARIA BARBARIĆ FIL 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1223
256 MATEA TOMIĆ FZS 1 ZHŽ GRUDE 1220
257 MARIJA BRKIĆ PRA 1 SBŽ JAJCE 1220
258 VLADO PETRO PRA 3 HBŽ LIVNO 1217
259 IVA BRKAN FZS 1 SBŽ TRAVNIK 1215
260 MATEJ ZLATIĆ FIL 1 ZDŽ ŽEPČE 1212

Studenti koji nisu ostvarili dovoljan broj bodova za prijem na smještaj u Studentski centar Sveučilišta u Mostaru

261 NIKOLINA ANDRIĆ FIL 2 ZDŽ ŽEPČE 1207
262 IVANA BOŠKOVIĆ FZS 3 HNŽ STOLAC 1205
263 TIJANA PERKOVIĆ FZS 1 SBŽ BUSOVAČA 1204
264 EMIL DUJIĆ FPMOZ 3 SBŽ JAJCE 1201
265 DAVOR STRUKAR FZS 1 SBŽ VITEZ 1199
266 EMA LOVRIĆ FZS 1 SBŽ TRAVNIK 1195
267 DARIJA BOŠKOVIĆ FZS 1 HNŽ STOLAC 1195
268 JOSIP VIDOVIĆ FZS 1 HBŽ LIVNO 1191
269 KRISTINA TOLO FIL 2 SBŽ KISELJAK 1190
270 IVO PECIREP FZS 1 SBŽ FOJNICA 1189
271 IVAN BRKAN FPMOZ 2 SBŽ TRAVNIK 1187
272 LORENA BEBIĆ FPMOZ 1 RH RH 1179
273 JOSIP PERIĆ PRA 3 HBŽ TOMISLAVGRAD 1179
274 MARINELA JELIČIĆ FPMOZ 1 HNŽ PROZOR RAMA 1176
275 KARLA EPET FAR 2 SBŽ TRAVNIK 1173
276 MARIJA BOŠNJAK FPMOZ 1 SBŽ FOJNICA 1170
277 IVANA SOLDO FPMOZ 1 HNŽ ČAPLJINA 1169
278 MARIJANA PEJIČIĆ FIL 2 PŽ ORAŠJE 1168
279 MERIJEM SUČIĆ FIL 2 USŽ BIHAĆ 1168
280 IVAN ŠEKERIJA MED 5 SBŽ USKOPLJE 1167
281 MARTINA PAVLOVIĆ FIL 2 SBŽ VITEZ 1166
282 MARIJA BUNOZA FPMOZ 3 ZHŽ LJUBUŠKI 1162
283 IVO KLARIĆ FZS 2 SBŽ JAJCE 1162
284 LAURA MILOŽA FZS 1 HBŽ LIVNO 1161
285 LAURA POCRNJA PRA 1 SBŽ BUGOJNO 1160
286 ANTE JOLIĆ PRA 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 1156
287 TIN KOVAČEVIĆ FZS 1 SBŽ JAJCE 1154
288 MONIKA MORO FZS 2 HNŽ STOLAC 1150
289 DRAGICA BAGARIĆ FPMOZ 1 SBŽ JAJCE 1149
290 PERO MADŽAR FGAG 5 SBŽ KISELJAK 1140
291 NATALIJA RADIĆ FPMOZ 3 HNŽ PROZOR RAMA 1140
292 RENATO BEBEK FZS 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1139
293 IVANA ČOLAK FAR 3 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1138
294 INES PAVLOVIĆ FIL 1 SBŽ VITEZ 1138
295 PETRA JELČIĆ FZS 2 ZHŽ LJUBUŠKI 1130
296 LUCIANO BOŠNJAK PRA 2 SBŽ FOJNICA 1127
297 MARIJANA ŠARIĆ FIL 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 1126
298 STELA MATAVŠEK FIL 2 SBŽ KREŠEVO 1122
299 ANDREA KEPIĆ FZS 1 SBŽ TRAVNIK 1116
300 JELENA STOJANOVIĆ FPMOZ 1 HNŽ ČAPLJINA 1112
301 MILAN IVKOVIĆ FPMOZ 1 HBŽ LIVNO 1096
302 NINA BAREŠIĆ FZS 1 SBŽ KREŠEVO 1094
303 ANTONIA KVESIĆ FZS 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 1089
304 TOMISLAV MIOČ FGAG 3 HBŽ LIVNO 1083
305 ANĐELA BARBARIĆ FPMOZ 1 ZHŽ LJUBUŠKI 1071
306 LAURA JASAK FIL 1 SBŽ KISELJAK 1064
307 TIHANA OBRADOVIĆ FIL 2 HNŽ ČAPLJINA 1059
308 FILIPA BORAS FZS 1 ZHŽ LJUBUŠKI 1055
309 SARA POPOVIĆ FZS 1 SBŽ TRAVNIK 1054
310 IRENA RADIĆ FZS 1 SBŽ USKOPLJE 1053
311 IVAN ŠOŠIĆ FPMOZ 3 SBŽ NOVI TRAVNIK 1047
312 JELENA VISKOVIĆ FGAG 3 SBŽ BUGOJNO 1046
313 ANA MARKUNOVIĆ PRA 1 SBŽ TRAVNIK 1046
314 DORA VRHOVAC FPMOZ 1 SBŽ TRAVNIK 1042
315 NEVEN GRABOVAC FZS 2 SBŽ VITEZ 1040
316 ANAMARIJA KVESIĆ FZS 1 HNŽ ČITLUK 1030
317 KRISTIJAN PEJIĆ FPMOZ 1 ZHŽ GRUDE 1028
318 MATEA JUREŠIĆ FIL 1 SBŽ BUSOVAČA 1018
319 MONIKA ROZIĆ FIL 1 SBŽ NOVI TRAVNIK 1018
320 ANĐELA ŠIMUNOVIĆ FPMOZ 1 SBŽ JAJCE 1018
321 SILVIJA LJUBIČIĆ EKO 1 SBŽ JAJCE 1017
322 IVANA MARIĆ FGAG 3 HNŽ STOLAC 1014
323 MIJO ŠIMIĆ FPMOZ 1 ZHŽ GRUDE 1012
324 INES SOLDO FZS 1 ZHŽ POSUŠJE 1003
325 IVANA MORO FZS 3 HNŽ STOLAC 1000
326 MARTA KVESIĆ FZS 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 992
327 DOMAGOJ MLAKIĆ EKO 2 SBŽ NOVI TRAVNIK 991
328 KLAUDIA ČULJAK MED 1 RH RH 983
329 KRISTINA LEKO EKO 2 ZHŽ GRUDE 981
330 IVANA PETRUŠIĆ FZS 1 ZHŽ LJUBUŠKI 976
331 BRANKA MATIJEVIĆ FGAG 3 ZDŽ ŽEPČE 974
332 LORA TURK FIL 2 HNŽ ČAPLJINA 968
333 FILIP IVIŠ FIL 1 SBŽ KISELJAK 955
334 VALENTINA JAKEŠEVIĆ FAR 1 SBŽ JAJCE 954
335 KATARINA PEHAR FZS 3 ZHŽ LJUBUŠKI 946
336 BARBARA BANDIĆ FIL 2 SBŽ USKOPLJE 938
337 SANDRA BANOVIĆ FPMOZ 1 ZDŽ ŽEPČE 935
338 IVAN RAIČ FPMOZ 2 HNŽ STOLAC 934
339 IGOR TADIĆ FZS 2 ZDŽ ŽEPČE 933
340 GABRIJELA PUŠELJA PRA 1 SBŽ TRAVNIK 921
341 TEA MILIČEVIĆ FPMOZ 1 SBŽ KISELJAK 919
342 MARIJA BULJAN EKO 1 SBŽ KREŠEVO 910
343 MARIJA RAMLJAK FGAG 4 SBŽ NOVI TRAVNIK 906
344 MARIJA MEDIĆ FPMOZ 1 SBŽ KISELJAK 904
345 MAGDALENA JURIĆ FPMOZ 2 PŽ ORAŠJE 903
346 MARIJA CRNJAC FZS 1 ZHŽ LJUBUŠKI 900
347 IVANA BULIĆ FZS 1 HNŽ ČITLUK 892
348 NELA LUGONJA FPMOZ 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 891
349 LUKA BIŠKO FZS 1 ZHŽ LJUBUŠKI 887
350 JOSIP ADŽAIP FPMOZ 3 SBŽ NOVI TRAVNIK 883
351 MARIJA KOVAČEVIĆ PRA 3 HBŽ TOMISLAVGRAD 880
352 BOŽANA PERKOVIĆ FIL 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 870
353 BARBARA KATA MANDURIĆ FZS 1 ZHŽ POSUŠJE 868
354 SARA ČANIĆ MED 2 TŽ TUZLA 862
355 MARIJA POPOVIĆ EKO 2 RH RH 841
356 PETRA PAPIĆ FAR 1 SBŽ NOVI TRAVNIK 841
357 TONI RAMLJAK FZS 1 HNŽ PROZOR RAMA 841
358 MATEA STIPIĆ FPMOZ 1 ZHŽ POSUŠJE 836
359 MATEO GUSTIN FGAG 1 HNŽ NEUM 823
360 IVAN BILANDŽIJA PRA 3 SBŽ JAJCE 820
361 MIHAELA IKIĆ FGAG 1 SBŽ VITEZ 817
362 FILIP GRGIĆ FIL 1 ZHŽ LJUBUŠKI 812
363 SELMA HODŽIĆ FSRE 2 SBŽ JAJCE 810
364 VALENTINA ZELENIKA FSRE 3 SBŽ BUSOVAČA 806
365 PETRA MARUŠIĆ MED 2 SBŽ KISELJAK 795
366 PETAR BUBALO FPMOZ 1 ZHŽ LJUBUŠKI 794
367 IVA FRANJIĆ FIL 2 USŽ BIHAĆ 791
368 ZVONIMIR ĆERDIĆ FZS 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 789
369 ANTE MIOČ FGAG 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 782
370 HRVOJE SESAR FSRE 3 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 781
371 ILIJA MIŠETIĆ FSRE 4 ZHŽ LJUBUŠKI 768
372 ANTE MATIĆ FGAG 3 RH RH 760
373 MIA MARIĆ FPMOZ 1 SBŽ BUSOVAČA 736
374 DORIJAN BOŽIĆ FSRE 1 SBŽ NOVI TRAVNIK 729
375 FRANO DRMIĆ FGAG 3 HBŽ TOMISLAVGRAD 723
376 MARKO KOŽUL FSRE 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 723
377 ANA ŠAKIĆ PRA 3 SBŽ VITEZ 721
378 JELENA VASILJ MED 3 HNŽ ČITLUK 705
379 STJEPAN RADIĆ FSRE 2 SBŽ JAJCE 704
380 MARIJA KLIŠANIN FSRE 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 702
381 EMANUEL TVRKO MANDURIĆ FPMOZ 1 ZHŽ POSUŠJE 699
382 JOSIPA ČOLAK FPMOZ 2 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 688
383 ILIJANA MAJIĆ FZS 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 683
384 IVANA PREVIŠIĆ EKO 1 HNŽ NEUM 678
385 MATEO SLIPAC FIL 1 SBŽ USKOPLJE 678
386 IVAN LACO FSRE 1 SBŽ KISELJAK 678
387 ANTE DUVNJAK FSRE 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 671
388 MATEA MIKULIĆ FPMOZ 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 665
389 MARIO LJUŠANIN FSRE 2 SBŽ JAJCE 663
409 MARKO JELICA FSRE 1 SBŽ JAJCE 656
390 MARTINA JURILJ EKO 1 ZHŽ ŠIROKI BRIJEG 626
391 KRISTINA JURKIĆ FIL 1 SBŽ FOJNICA 625
392 DAVID ŠARIĆ FSRE 2 ZHŽ POSUŠJE 622
393 MARIJAN BAŠIĆ FPMOZ 1 ZHŽ POSUŠJE 612
394 SLAVICA ZORIĆ PRA 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 606
395 MATEA MATIĆ FGAG 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 605
396 IVANA SUČIĆ FPMOZ 3 HBŽ TOMISLAVGRAD 600
397 PETRA BEKAVAC FGAG 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 596
398 MIJA SABLJIĆ FSRE 1 ZHŽ LJUBUŠKI 591
399 MARTA PALAVRA FIL 1 SBŽ VITEZ 583
400 JOSIP PAŽIN FZS 3 HNŽ ČAPLJINA 579
401 MARIJA ĆORIĆ FGAG 1 HNŽ ČITLUK 555
402 MARIS RAIČ FZS 1 HNŽ NEUM 549
403 DAJANA ŠETKA FZS 2 HNŽ ČITLUK 547
404 SARA MARIĆ MED 2 HNŽ STOLAC 547
405 GABRIJEL PERIĆ FGAG 1 SBŽ KISELJAK 535
406 LEA BILETIĆ FIL 1 SBŽ KREŠEVO 533
407 MATEJ JUKIĆ FPMOZ 4 ZDŽ ŽEPČE 530
408 ANTONIJA PROLETA FIL 1 HNŽ STOLAC 529
410 MILJENKO MARKOVIĆ FSRE 3 HNŽ STOLAC 500
411 ANDREA PEŠORDA FGAG 1 ZHŽ GRUDE 494
412 MARIJAN ORŠOLIĆ FSRE 1 PŽ ORAŠJE 490
413 STIPE GNJEČ FGAG 2 RH RH 486
414 IVANA KUJUNDŽIĆ FPMOZ 1 RH RH 482
415 BOŽE PERKOVIĆ FSRE 2 HBŽ TOMISLAVGRAD 472
416 PATRICIA SESAR MED 1 RH RH 470
417 ANTONELA PRANJIĆ FGAG 1 HBŽ TOMISLAVGRAD 450
418 ANAMARIJA VUKOVIĆ FGAG 1 SBŽ JAJCE 450
419 IVAN MIHALJEVIĆ EKO 1 SBŽ VITEZ 440
420 NIKOLA PRUSAC FSRE 1 HNŽ ČITLUK 434
421 JOVAN MIHIĆ FSRE 1 RS BERKOVIĆI 410
422 ZERINA ČENGIĆ FIL 2 SŽ SARAJEVO 400
423 MARIJA ĆURAK FIL 2 HBŽ LIVNO 400
424 BOŽE VASILJ FPMOZ 3 HNŽ ČITLUK 360
425 JAKOV ŠEGO MED 1 ZHŽ POSUŠJE 337
426 FRAN RONDA MIŠETIĆ FPMOZ 1 ZHŽ LJUBUŠKI 300

Žalbe na rang listu podnose se pismeno Komisiji za žalbe najkasnije 15 dana od objave liste. Poslije ovog roka žalbe se neće razmatrati. Useljenje u Studentski centar sa ove rang liste vršit će se od 25.08.2022 - 15.09. 2022.

Rezervacije soba i informacije vezano za useljenje u SCM možete dobiti na kontakt broj 036/337-203 ; 036/397-174 ; 036/397-173 od 23.08.2022 godine.

Istekom ovog roka student gubi pravo na smještaj u tekućoj akademskoj godini ukoliko nije odgodio useljenje. Opravdana odgoda useljenja vrši se u upravi Studentskog centra.

Student u Studentski centar može useliti samo osobno, a prilikom useljenja dužan je priložiti sljedeće:

1. Liječničko uvjerenje (sa naznakom sposoban za kolektivni smještaj)
2. Uplatiti upisninu 20 KM (nakon zaduženja)
3. Uplatiti stanarinu za tekući mjesec (nakon zaduženja)

Studenti (brucoši) koji u prvi put upisuju fakultet ostvaruju pravo na apliciranje za prijem studenta u Studentski centar na temelju Natječaja kojeg Uprava Studentskog centra raspisuje od 22.08.2022 – 15.09.2022 godine.

Posljednje objavljeno

Iz stoca