Travanj 19, 2024

BEMIX pobjednik malonogometnog turnira Stolac 2022., najbolji nogometaš Ivan Perić

Pred oko 1.500 ljudi odigrana je završnica turnira Stolac 2022. Mal je sinoć bio športski centar u Stocu za sve gledatelje koji su uživali posebice u finalnoj utakmici.

U finalu se gledala napeta, muška igra u kojoj je do samog kraja pobjedu u nogama imala domaća ekipa Dragoslav Raguž Dragi. Poveli su pogotkom Darka Ivankovića i kontrolirali utakmicu do druge polovine drugog poluvremena. Za 1:1 zabija Josip Bošković, ali David Barbarić ekspresno dovodi u vodstvo od 2:1. U igri golman-igrač BEMIX ALKEMIST se vraća u posljednjim trenutcima golom Marija Aladžića te nakon 50 minuta igre i rezultata 2:2 se pristupilo izvođenju penala.

Više koncentracije i sreće imala je ekipa BEMIX ALKEMIST te u tri serije izvođenja rezultatom 2:1 osvaja malonogometni turnir u Stocu 2022. godine.

U utakmici za 3. mjesto slavila je ekipa HVIDRA Mostar, a pobjednički pogodak zabio je Josip Sesar.

Trebinjci su i u finalu turnira za djecu slavili rezultatom 5:2

FINALE: „BEMIX ALKEMIST“ - „DRAGOSLAV DRAGI RAGUŽ“ 2 : 2  (penali 2:1)

3. MJESTO: „HVIDRA MOSTAR“ - „HP INVESTING“ 2 : 1

Finale za djecu: „Intercampus” Dubrave – „Trebinje“ 2 : 5

3. mjesto za djecu:  „FK Iskra“ Stolac – „Limači” Čapljina 0 : 1

Najbolji golman turnira je Haris Skuhan, najbolji strijelac Antonio Raguž, a najbolji nogometaš turnira je Ivan Perić (Dragoslav Raguž Dragi).