Crnići i Vidovo polje u finalu Lige naselja općine Stolac

Pred nekoliko stotina gledatelja, sinoć smo na Sportskom centru u Vidovu Polju gledali jako dobre i neizvjesne utakmice.

U prvoj utakmici polufinala sastale su se ekipe Crnići i Borojevići/Masline. Iako je bilo izglednih prilika na obje strane ipak prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 0:0. U drugom poluvremenu zahvaljujući individualnoj kvaliteti Antonia Krešića koji postiže dva prekrasna gola ekipa "Borojevići/Masline" dolazi do vodstva od 2:0. Nakon primljenog drugog gola ekipa Crnića se "budi" i u samo nekoliko minuta golovima Brune More(2x) i Domagoja Stankovića pokazuju da su zasluženo došli ove godine do same završniice lige te u potpunosti preokreću rezultat na konačnih 3:2.

Druga utakmica je bila još neizvjesnija od prve te smo pobjednika doznali tek nakon penala. Nakon prvog poluvremena golovima Maria Marića i Mladena Raguža ekipa Stoca odlazi na odmor sa prednošću od 2:0. Nakon primljenih golova Vidovo Polje prelazi na svoju prepoznatljivu igru golman-igrač koja im stvara niz prilika ali do same završnice ne uspijevaju postići zgoditak. Nekoliko minuta prije kraja utakmice ipak uspijevaju doći do gola te Ivan Perić Bili smanjuje na 2:1. Kad su svi očekivali kraj utakmice, doslovce u posljednjim sekundama Ivan Perić Bili postiže još jedan zgoditak te se pristupa izvođenju penala. Nakon penala više sreće je imala ekipa Vidovo Polje te su se u finale ovogodišnje Lige naselja.

Večeras je na rasporedu Finale turnira a pobjednik Lige naselja predstavljati će općinu Stolac na završnici Lige mjesnih zajednica i naselja u Čapljini.