Kolovoz 14, 2022

Općina Stolac potpisala Ugovore o stipendiranju s 59 studenata

Danas su u Salonu općine Stolac svečano potpisani ugovori o dodjeli stipendija za akademsku 2020/2021. godinu. Prije potpisivanja, prisutnima se obratio načelnik općine Stolac Stjepan Bošković. U svom govoru je izrazio zadovoljstvo zbog prilike da se i u ovoj godini izdvoje sredstva za pomoć studentima sa područja općine Stolac.

„Čestitam vam na dobivenoj stipendiji i želim da i dalje nastavite putem kojim ste krenuli i na kraju okrunite vaš trud završetkom studija. Ove godine stipendiju je dobilo 59 studenta. Osigurali smo i ove godine isti iznos kao i prošle godine. Ovo je jedan oblik potpore i pomoći svim našim studentima da lakše završe fakultetsko obrazovanje, i budu na raspolaganju našoj Općini svojim akademskim znanjem, a sve u cilju razvoja naše općine kako bi zajedničkim snagama stvorili bolje uvjete života u općini Stolac“ studentima je poručio načelnik.

Stipendiju je u obliku jednokratne novčane pomoći u iznosu od 800,00 KM dobilo ukupno 59 studenata. Prije potpisivanja ugovora općinski načelnik je u svom uredu ugostio najbolje učenike četiriju škola sa područja općine Stolac.

Posljednje objavljeno

Iz stoca