Ekipa Stolac Hercegovina pobijedila je ekipu Playbox i plasirala se među 32 najbolje momčadi ovog prestižnog turnira. Momčad Playboxa slovila je za jednog od favorita turnira ali naši momci pokazali su svoju pravu snagu na terenu i na kraju slavili sa 3-1. Prvo poluvrijeme odigrano je čvrsto bez golova 0-0, ali u drugom poluvremenu Stolac je postigao 3 gola, 1 Marko Raguž a druga 2 Goran Bošković.

I ovog puta momčad Stoca imala je jak vjetar u leđa od svoje vjerne publike koji su ih bodrili i navijali cijelu utakmicu. Stočane na turniru Kutija šibica vodi Dragoslav Raguž te nastavlja natjecanje u završnici koja će se odigrati u dvorani Doma sportova. Stolac svoju iduću utakmicu igra u četvrtak 19. prosinca.

Čestitamo na prolasku i idemo dalje u nove pobjede!