Glasgow Rangers našeg Nikole Katića gostovao je danas kod Motherwella na hladnom Fir Parku u 18. kolu škotskog Premiershipa.

Nikola je odigrao svih 90 minuta susreta te pritom postigao i vodeći pogodak. Igrala se 27. minuta kada je oštru loptu iz kornera uputio Borna Barišić a na nju naletio Nikola Katić i glavom sjajno zakucao loptu u mrežu za vodstvo gostiju.

Rangersi su dominirali u oba poluvremena a pobjedu je potvrdio Morelos golom u 69. minuti koji je zbog prevelikog slavlja dobio drugi žuti karton te ranije napustio teren.

Gosti su do kraja utakmice sačuvali vodstvo od 0-2 te sa osvojena 3 boda i ukupnih 41 zasjeli na prvo mjesto ljestvice, samo bod manje (40) ima Celtic koji danas od 16 sati kod kuće dočekuje šestoplasirani Hibernian.