Darko Raguž i Josip Bošković osvajači Kupa BiH 2019. u futsalu

MNK Kaskada iz Gračanice slavila je sinoć u prepunoj dvorani “Luke” pobjedu nad HFC Zrinjski iz Mostara rezultatom 4:2 u revanš susretu finala Kup-a BiH.

Bila je to pirova pobjeda jer su Mostarci zahvaljujući trijumfu od 2:0 u prvom meču osvojili Kup BiH za sezonu 2018/19.

Već od samog starta meča i jedni i drugi su krenuli furiozno, a Zrinjski je u revanš ušao sa prednošću od 2:0 iz prvog susreta. Prvo su poveli gosti s 0:1, ali domaćini okreću na 4:1 do poluvremena.

U drugom poluvremenu Ivanković smanjuje na 4:2 i donosi aktivan rezultat Zrinjskom do kraja.

Svoj doprinos dala su i naša dva momka Darko Raguž i Josip Bošković koji osim što su reprezentativci BiH u futsalu sad su i osvajači Kupa BiH, a vjerujemo i prvaci BiH.