HNK Stolac porazom krenuo u drugi dio sezone

Nakon skoro pet mjeseci pauze, startao je drugi dio sezone u Drugoj ligi Jug. U velikom derbiju Klis je pred svojim navijačima ugostio HŠK Posušje te slavio sa minimalnih 1:0.

Jedini pogodak postigao je Aid Kudra u 59. minuti. Klis je sada i lider sa bodom prednosti  u odnosu na rivala.

Rama je sa 2:0 savladala Grude. Strijelci su bili Mario Budimir i Petar Jurić.

Neum je pogotkom Ermina Krvavca savladao Slogu u G. Vakufu Uskoplju sa minimalnih 1:0. HNK Stolac u drugi dio sezone krenuo je s novim trenerom. Na gostovanju protiv Bjelopoljca izgubili su 4:0. Strijelci za domaće bili su Mustafa Šetka, Eldin Bešo, Armin Abazović i Fahrudin Fazlagić.

U duelu Kamešnice i Brotnja mreže su mirovale (0:0), dok su Turbina i Tomislav podijelili bodove (1:1). Gosti su poveli pogotkom Stipana Tadića, a izjednačio je Adi Keskin.

Čak 12 pogodaka viđeno je u duelu Branitelja i Troglava 1918. Bilo je 7:5 za goste koji su vodili 2:0, no domaći su napravili veliki preokret i imali prednost od 4:2 u 49. minuti. Do kraja prava ludnica i pobjeda gostiju 7:5. Junak Livnjaka sa tri pogotka bio je Stjepan Krezo.

Klis je prvoplasirani sa 36 osvojenih bodova, Posušje ima 35, a Neum 29.